1

Téma: něco na zamknutí určitých aplikací?

Ahoj všem, není nějaký JB tweak, který dokáže uzamknout určité aplikace? půjčuji iPhone, iPad ségře a občas i známým a celkem mě štve, že mi lezou na FB, do Zpráv, Fotky apod..tak jestli není nějaká aplikace, která by požadovala pro spuštění určitých aplikací nějaké číselné heslo např..  :-)
Díky moc!

2

Re: něco na zamknutí určitých aplikací?

Připojil bych se k této otázce... jde mi o to že když půjčím ipad dvouletému synovi, tak si většinou hraje s tím co zná... ale přeci jenom se mu někdy stane, že mi začne omylem hrabat v mailech, gtd aplikaci, poznámkách... snažím se tomu zabránit vším možným - nejúčinější je asi to, že má hry všechny na svojí jedné obrazovce. Ale tím nezabráním tomu aby spouštěl app z lišty...

Ipad 2 32GB/Wifi, os 8.1
Iphone 4s 16GB, os 8.1
iMac Intel i3, 27-inch, 3,2 GHz, 4GB ram, 1 TB
PC NTB Intel Packard Bell Pentium B950 Sandy Bridge, 4GB ram, 500 GB, NVIDIA GeForce GT630M 2GB, win 7

3

Taky bych něco takového potřebovala, mám však obavu, že nic takového neexistuje...

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

4 Naposledy upravil: Jindra99 (10-03-2013 13:26:04)

To je odvaha, já to opatruju jako poklad a ty to půjčíš děcku. Vím, jak synovec rozbil na co sahnul a vše mu padalo z ruk. Displej ipadu při pádu nevydrží. A taky na takové hračky má ještě dost času. Do 6 let nic a pak mu koupit levný tablet nebo věnovat svůj starý.
Jinak na poznámky s heslem je note lock.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

5

Na jiném fóru mi dali dobrý tip :-)
Lockdown nebo applocker.
applocker je placený..a lockdown je i ve verzi lite (zdarma) a to jak pro iphone tak pro ipad. Zkusil jsem ten lockdown a naprosto perfektní! Už mám uzamknuté zprávy, facebook, appstore, fotky :-) přesně to jsem hledal! Tak snad se vám to bude hodit! Najdete to samozřejmě na cydii ;-)
Roman

6

Existuje něco, kvůli čemu se nemusí dělat jailbreak?

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

7

V cydii si nájdite iprotect nastavite si ktorá apps má byt zamktnuta a je to

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini

8

Applocker muzu doporucit. Je sice placeny, ale svoji funkci plni na jednicku.

iPad iPad mini s Retina 16GB black
iphone 5S 16gb
iphone 3G 8GB black 4.0.2.
Game Center: esmajlik