Téma: Syncios

Máte někdo zkušenosti??

Jen dodávám, že jde o synchronizační aplikaci do PC, poté co se připojí Ipad přes USB s PC se krásně stahují soubory, tam i zpět, je tam i konvektor videa, proto mě zajímají zkušenosti ostatních.

Re: Syncios

Nechce se mi věřit, že tento program nikdo nezná? Vždyť já jsem s tím zatím maximálně spokojen, nebo jsem se nechal na něco nachytat?

3

Je tento program i pro Mac?

Faramir napsal:

Je tento program i pro Mac?

Pokud se nepletu, tak není pro Mac, pouze pro Win.

5

tottiwebmaster10 napsal:

Nechce se mi věřit, že tento program nikdo nezná? Vždyť já jsem s tím zatím maximálně spokojen, nebo jsem se nechal na něco nachytat?

Nediv se. Muset připojovat iPAD k PC přes USB kvůli synchronizaci dokumentů a dat..... Před deseti lety by mi to nevadilo, ale v době bezdrátových technologií je to opruz.

iPhone 6, iPad Pro, 12,9", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

6

Přiznám se, že nechápu, proč bych měla připojovat iPad k Macíčkovi kabelem kvůli synchronizaci, když můžu mnohem pohodlněji synchronizovat bezdrátově pomocí iTunes. Ale kdo chce kam...

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

Myslím si,ze nejde pouze jen o synchronizaci. A já třeba dost často potřebuju měnit složky s fotkama v ipadu a pochopitelně nejde o fotky nafocene ipadem,tak pak je to pro mě super. Kazdemu sedí něco jineho ale nečekal bych,ze co se týče syncios budu skoro sám :-)

8

Přiznám se, že nevím co přesně s těmi složkami děláš, já dávám fotky do iPadu přes iTunes a bere se to z Aperture, jsou tedy tematicky roztříděné. Ale každému co jeho jest :-)

Sandy napsal:

Přiznám se, že nevím co přesně s těmi složkami děláš, já dávám fotky do iPadu přes iTunes a bere se to z Aperture, jsou tedy tematicky roztříděné. Ale každému co jeho jest :-)

Funguje pod Win? Cena?

10

Jestli máš na mysli Aperture, tak ten je pouze pro Mac. Cena je tuším $79 USD, ale s tím si nejsem jistá, je to už dlouho, co jsem ho kupovala.

11 Naposledy upravil: tottiwebmaster10 (08-03-2013 22:00:58)

Aha já jsem teď někde našel aperture 3 a tam už to je 199 dolaru.... Tím,ze jsem chudý příbuzný a nemám mac se vracím zpět k syncios :-) je to možna ne-hodne roku 2013,ale účinné :-) nemluvě ze ne všude kde potřebuju něco převést tam či zpět je připojeni k netu natož wifi. Mas recht,kazdemu co jeho jest.

12

Na Mac App Store je za $79.99 USD:

http://www.apple.com/aperture/

Ale je pouze pro Mac, takže na PC by ti byl k ničemu. Ale přejít na Mac není špatná volba :-)

Sandy napsal:

Na Mac App Store je za $79.99 USD:

http://www.apple.com/aperture/

Ale je pouze pro Mac, takže na PC by ti byl k ničemu. Ale přejít na Mac není špatná volba :-)

Hmmmm,díky za radu,zvážím to,ale asi u těch ,,oken" zůstanu :-)