1

Téma: Synchronizace hudby po aktualizaci

Ahoj, příspěvků na podobné téma je tu mnoho, ale nenašla jsem nic co by pomohlo vyřešit můj problém. Včera jsem měnila zálohu z pc na icloud, aktualizovala ios a při tom zavadila o kabel usb, takže se vyskytla chyba a musela jsem celý ipad obnovit- ze zálohy v pc už nešlo z důvodu nedostatku místa a nakonec se obnovil ze zálohy na icloudu kterou jsem před tím udělala. Ale od té chvíle se mi nechtějí synchronizovat písničky které do ipadu stahuji z pc. Jedná se o písničky ve formátu pm3 které mám v itunes v knihovně , jsou označeny, nicméně po synchronizaci v ipadu ve složce hudba nejsou, je tam napsáno stáhněte hudbu z itunes nebo něco takového. Jde o dětské písničky a říkadla která si na ipadu pouští postižený syn, jemuž ipad patří, a tak je to docela problém. Zkoušela jsem stáhnout několik přahrávačů hudby a písničky vložit tam, podařilo se jen do jednoho, ale přehraje pouze 3 celé písničky, u ostatních píše lite a hotovo.
Jen doplním že co se týká pc a ipadu, nijak zvlášť tomu nerozumím.... Děkuji proto za jakoukoli radu .....

2

Re: Synchronizace hudby po aktualizaci

Záleží na tom, co jsi povolila zálohovat na iCloud.
pokud mezi povolenými nebyly skladby nekoupené na Appstore,
tak jsi o ně s největší pravděpodobností přišla.
Synchronizace a obnovování dat se děje jen z jednoho,
buď z iCloudu, nebo iTunes

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

Re: Synchronizace hudby po aktualizaci

Pokud jsou skladby uložené v knihovně iTunes v PC, tak o ně samozřejmě nepřišla. Zálohovat skladby na iCloud je podle mě nesmysl, pokud není aktivní předplatné iTunes Match, které je ale pro ČR nepoužitelné.

Co se týče nedokončené synchronizace, jediná rada, která mě napadá, je restore bez obnovení ze zálohy a nastavit si všechno znova.