1

Téma: Pages a "smazané" kokumenty

Zdravím, dnes ve škole jsem si napsal motivační dopis a poté doladil s profesorkou češtiny.
Když jsem jel domů, chtěl jsem dodělat adresy apod, ale když jsem v busu spustil pages, tak se na jednom dokumentu objevilo načítání (upload nebo aktualizaze) a originál co jsem psal sám nešel spustit a píše to, že potřebuji připojení k netu. Řekl jsem si dobře, udělám to až doma.
Přijedu, vytáhnu iPad a situace je stejná. Finální verze má pořád na sobě to načítání a je zašedlá a původní dokument pořád píše internetové připojení, ikdyž jsem na wifi a net jde, protože to píšu nyní z iPadu.
Zítra jsem to měl odevzdávat, tak bych byl moc rád za rady. Zkoušl jsem zálohovat na iCloud a i před Mac jsem to zkoušel na netu spustit a stáhnout na iCloud, ale tam to napíše aktualizace a nic dál se neděje.

iPad 2, 5.0.1, Wifi + 3G

Ještě jednou děkuji za rady.

2

Re: Pages a "smazané" kokumenty

zkus ukoncit pages aji z multitaskingu a potom znovu spustit

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

to jsem zkoušel už hodněkrát. ukončit, restartovat, zálohovat na cloud a pořád nic :-(

4

Nemáte někdo nějakou zkušenost nebo radu???  Už se mi to stalo znova a smazal se mi dokoment, na kterým jsem pracoval přes týden několik hodin denně a teď to je asi všechno ztracený....

Prosím o pomoc!!

5

Zálohuješ?
Pokud ne, tak se nediv.
To platí v každém systému.
Podobný problém se tu již řešil bez kladného výsledku.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

6

Zálohuješ???  Já jsem měl za to, že záloha je snad ten iCloud...

7

Zálohovat lze na PC pomocí iTunes
nebo na Cloud, ale pokud má člověk jen základních 5Giga,
nemá přikoupený prostor,
tak to je hned plné, pár fotek a videí.
Stačí se podívat do
Nastavení
Cloud
Úložiště a zálohy
Tam je vidět kolik je prostoru k dispozici,
jestli je zapnuto zálohování na Cloud
a úplně dole je datum a čas posledního zálohování

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

8

Ano ano ano, tohle já všechno pochopitelně vím. Ale nechápu jak se po příjezdu z dovolené muže sám od sebe smazat dokument. Na cloudu to je a občas se objeví i v pages, ale je to šedý a je tam ten aktualizacni posuvnik, ale nic se neděje. Takže se s tím mám rozloučit??

9

kubi28xxx napsal:

Ano ano ano, tohle já všechno pochopitelně vím. Ale nechápu jak se po příjezdu z dovolené muže sám od sebe smazat dokument. Na cloudu to je a občas se objeví i v pages, ale je to šedý a je tam ten aktualizacni posuvnik, ale nic se neděje. Takže se s tím mám rozloučit??

Zkus smazat PAGES a znovu je nainstalovat. Pokud máš zálohu na iCloudu tak by se nemělo nic ztratit. Mě to občas pomohlo.

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air