26

Re: iPad 4

iPad 4 GPU Performance Analyzed: PowerVR SGX 554MP4 Under the Hood

http://www.anandtech.com/show/6426/ipad … r-the-hood

Ipad Air 2 White Wi-Fi / 16GB

27

Ahoj, upgradoval jsem z ipadu 2 a rad bych tu rekl par slov... smile

2jka z meho pohledu neni vubec spatna ani dnes, ale jako clovek trpici nejakou nemoci nebo uchylkou na nejnovejsi technologie (pokud se to vyplati), se vzdy snazim obstarat to nejnovejsi na trhu...
Dnes jsem prinesl domu noveho Ipada 4 32GB Wifi verzi, baleni je jako vzdy stejne (nabijecka, ipad, kabel) jedina zmena je jen v kabelu, kde se pribaluje s konektorem lighting-usb.. (logicky)...
Jako byvali vlastnik ipadu, jsem se tesil hlavne na displej a lepsi fotoaparat.. S ipadem 3 jsem mel zkusenost akorat tak na stojanku na predvadecce, ale jinak ne.. tehdy na me moc dojem neudelal. Ovsem po zapnuti musim rict ze displej je uzasny. Opravdu takle skvely displej jsem opravdu nevidel... vse je krasne hladke, ostre a oproti 2jce velky kus vpred. Dalsi vec je fotoaparat ktery sice zustal oproti trojce stejny (nevim jestli nema 1-2 nove veci na vic? Svetelnost a nejakej filtr.. ale cert to vem), Ale zatim paradni fotky bere vcelku dobre a na obcasne vycvaknuti se da pouzit (narozdil od kamerek v ipadu 2, tam byly opravdu jen jako nouzovka).. System je celkove o neco sviznejsi nez v ipadu 2, nicmene i ve dvojce bezel velice slusne. Takze novy A6X procesor, jsem nemel jeste sanci vyzkouset. Trojka je taky velice slusny model, ale ja ji preskocil.. vlastnit trojku tak si to asi rozmyslim, takle jsem nadsen...
Za me rozhodne + + +, Displej je opravdu paradni, fotak konecne pouzitelny (ackoliv v predni kamerce jsem pekne hnusnej od doby co se zvysilo rozliseni smile ), a system diky vetsi ram taky bezi naprosto v klidu. Ted uz mi jen zbyva koupit Smart Case a budu ho moci znova vyuzivat pri skolnich aktivitach.
Jinak ke konektoru lighting, asi lepsi reseni nez velky 30 pinovy konektor .. ano mozna trochu zbytecne, ale na delsi dobu budeme mit zase klid. je jedno jakou stranou tam kabel strkate.. Funguje "oboustrane". Diky 12W nabijecce se nabiji i rychleji nez ze stare 5W nabijecky...
Ja jsem nadsen smile A i kdyz to spousta lidi okolo nevidi ten rozdil, ja jako uzivatel ho poznam.. a to je to hlavni

28

10w nabijecka je prece i u ipadu2

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

29

Podle mě to v applu trochu uspěchali. Žádná revoluční změna, ze které by nám spadla čelist nový jak ipad tak iphone nenabízí... Když vyšel iPad 3, při porovnání s dvojkou každého uchvátil displej, fotoaparát a taky grafika, teď jsou ty změny o mnoho menší. Co se týče iPhonu, taky žádný velký dojem na mě neudělal, větší displej, ale žádná velká změna. Od další generace čekám něco, co se jiným firmám zatím nepodařilo, nějakou velkou novinku, která posune tablety i telefony dále, a bude to pro mnoho lidí důvod ke koupi nového miláčka smile

30

nevite nekdo co ma iPad 4 za ochranny sklo? gorilla glass 2?

31

Vzhledem k tomuto článku
http://www.muj-ipad.cz/gorilla-glass-2- … y-a-iphony
to bude dvojka

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

32

Ipad 4 32gb vlastním už druhý týden je to moje první zařízení od applu a jsem velice nadšen displej je neuvěřitelně jemný baterie mi vydrží celí den ve skole a pak doma hraní her výdrž 10 hodin +- hodina podle zatížení foťák je velice dobrý ale občas nezaostri dobře ale to je jen maličkost líbí se mi systém obchodu iTunes AppStore jediná nevýhoda je ze to je uzavřeny systém a nedají se posílat fotky a soubory na jina zařízení než jen apple ale jinak super věc hodnotím. 97/100 děkuji Miroslav Verner

Apple ipad 4 32gb WiFi
Gamecentrum:mira2261

33

pouzivas ipad take pri krasobrusleni? smile

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

34

Dobrý den, prosím o radu, mam týden koupenyiPad4 a dnes jsem ve spodní časti objevil první vadný pixel. Je to důvod k reklamaci? Zklamaní je totiž veliké. Mam iPad 2, ten jede v pohode, ale toužil jsem po Retine, lepším zobrazeni a výkonu a teď tohle. Díky za radu.

35

Není to způsobeno fólii nebo bordelem jinak ti závidím zrak když dokážeš najít na retina displeji jeden vadný pixel

Apple ipad 4 32gb WiFi
Gamecentrum:mira2261

36

Tak nemám tam ani folii, ani bordel a kdo rikal, ze je to jen jeden pixel, vidím proste bily bod, který je porad na tomtéž míste i po restartu, proste stale. Já jsem vsak prosil o radu, ne o pochybnosti o bordelu atd.

37

Kdo říkal že jeden vadný pixel?
Přečti si po sobě dotaz:....ve spodní části první vadný pixel.......
Jestli sis jistý, že je tam vada pixelu, pozoruj dál
a pokud ti to bude moc vadit,
tak máš do 14 dní možnost iPad vrátit prodejci bez udání důvodu.
No a pak si koupit nový jinde
Pokud by se bod zvětšoval, popřípadě objevovaly další nové,
tak tuším od tří je to důvod k reklamaci.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple