226

Re: Zprávy pro admina

Tohle je naprosto o nicem, uplne zbytecne reci. Zadne forum by presne bez takovyhle zasahu a banu nefungovalo. Bud to pochop, nebo si najdi jine forum. Kritizovat tyto postupy moderu bych ti dale nedoporucoval. Uvedom si, ze je tu pres 2000 lidi. Kdyby chtel mit kazdy takto zbytecne pripominky, tak odvezou moderatory do blazince jen kvuli tomu, ze na ne musi odpovidat.

golom napsal:

opravdu nevím v čem ho obdivuješ... tento příspěvek byla moje reakce na chování moderátora moff v jednom z vláken. Proto jsem ho dal sem, aby nebylo vlákna zacpané balastem.

A pro Moff: pokud jsi si stačil všimnout tak pravidla fóra se snažím dodržovat. Za celou dobu jsem nebyl v žádném fóru tak off-topic jako v tom o ipadu 4, a to jen proto, že mne překvapila tvá reakce. Až poté jsem si všiml že je zde zřízeno i vlákno pro dotazy na adminy a podle toho jsem se zařídil. Pokud tě cokoli z toho urazilo tak se omlouvám. Ale to neznamená že mi schází určitá vůle komunikovat na úrovni. A promiň - žádné poučování z mé strany jsem neobjevil - pokud ho najdeš budu rád, když mi dáš vědět, rád vysvětlím svůj postoj (což ale opravdu neberu jako poučování). A o pojmu hulvátuž asi ani nechci diskutovat... a jestli usoudíš že si zasloužím BAN, tak prosím.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

227

ok, sorry. Kočím s tímto nesmyslem - který částečně nastal i z mé strany.

Ipad 2 32GB/Wifi, os 8.1
Iphone 4s 16GB, os 8.1
iMac Intel i3, 27-inch, 3,2 GHz, 4GB ram, 1 TB
PC NTB Intel Packard Bell Pentium B950 Sandy Bridge, 4GB ram, 500 GB, NVIDIA GeForce GT630M 2GB, win 7

228

Golom: Nevím sice o co jde, ale uvědom si, že moderátoři zde zastupují Boha (s nadsázkou řečeno) :-) Jsme zvyklí zde jednat slušně jako normální dospělí lidé. Pokud se budeš chovat slušně, nebudeš mít žádné problémy stejně jako ostatní uživatelé. Jestli se ti to nelíbí, nikdo tě tu nedrží. Ale myslím, že slušné chování ještě nikoho nezabilo :-)

229

...a kde se prosím, chovám neslušně? (Jestli vás teda ta debata ještě někoho zajímá). Naopak se neslušně choval někdo jiný a já se jen snažil o vysvětlení proč... Ale možná je to jen věc různých náhledů na jednu věc. Doufám jen že už je to poslední věc k tomuto, abychom se tu nezahrabali ve flamu. Tak ještě jednou - pokud jsem kohokoli naštval, tak se omlouvám.

Ipad 2 32GB/Wifi, os 8.1
Iphone 4s 16GB, os 8.1
PC NTB Intel Packard Bell Pentium B950 Sandy Bridge, 4GB ram, 500 GB, NVIDIA GeForce GT630M 2GB, win 7

230 Naposledy upravil: Moff (14-11-2012 06:19:59)

Porad jsi neuvedl, jak jsem se choval neslusne. To, ze nekdo ode me dostane ban za blaboleni mimo tema, neni neslusne chovani. To, ze te upozornim. aby jsi se venoval tematu a nekomentoval to co delam, neni neslusne chovani. Naopak se chovam na tebe az moc slusne, rozhodne vic nez si zaslouzis.

231

Neber si všetko osobne ale si zober že je tu len a len jeden moderátor ktorý to cele spravuje a tak nieje divne že toho má plne zuby a ked aj napriek upozorneniu ešte provokuje

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini

232 Naposledy upravil: Ondra 106 (14-11-2012 07:57:57)

Jak to tady čtu, tak Moff je na pranýři kvůli tomu, že moderuje na 100%
Budeme muset s Faramírem přidat a přestat být "hodní"

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

233

...o pojmu "az moc slusne" by se dalo polemizovat, ale myslím že to už opravdu nemá nikdo potřebu řešit. Bohužel odpověď ve vlákně již je smazaná, tak jí nemohu odcitovat. Budu se řídit podmínkami a tímto doufám celou věc považuji za ukončenou.

Ipad 2 32GB/Wifi, os 8.1
Iphone 4s 16GB, os 8.1

234

howgh

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

235

Ondra 106 napsal:

Jak to tady čtu, tak Moff je na pranýři kvůli tomu, že moderuje na 100%
Budeme muset s Faramírem přidat a přestat být "hodní"

Dneska je moderni udelat ze sebe na foru Robina Hooda, ktery se bude prit s moderatorama a udelat hon na carodejnice :-)

236

Ono to není jen tady. Chodím na několik různých fór a je to všude, občas se prostě najde jedinec, který dělá potíže a je na moderátorech, aby to vyřešili. Na WM fóru, kde jsem byl moderátorem, jsem to řešil několikrát do roka...

237

Ono to bohužel je problémem v celé novodobé společnosti. Slušnost je out a "vyskakování" in. :-(

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

238

Tom napsal:

Ono to bohužel je problémem v celé novodobé společnosti. Slušnost je out a "vyskakování" in. :-(

Ja bych to uz neprotahoval, ale mas pravdu, dnes chce byt kazdy "borecek".

239 Naposledy upravil: Moff (19-11-2012 16:26:31)

Mappleton dostal BAN do konce roku za opetovne drzkovani proti me a memu zpusobu moderovani.

Pro ostatni a hlavne pro tebe Mappletone, asi by jste si meli uvedomit, ze treba na takovem iphonu foru by se s vama takto nikdo nemazal a BAN by jste dostali navzdy. Kdyz moderator rekne a upozorni, ze je neco mimo tema, tak to tak proste je. Jiny nazor nikoho nezajima a muzete si ho nechat pro sebe. Volba jestli sem chodit nebo ne, je na kazdem z vas.

240

Moff

Moffe, ale prece kdyz s tebou nebude nekdo souhlasit, tak mu za to nebudes davat hned ban ne ?! Ja mam s tebou jediny problem a to , ze z lidi kteří o technologickych hrackach nevedi nic, delas hlupaky. A nemluvne o tom , kdyz jim vytýkas ze neumi zaklady AJ a zaklady na PC . Ty ses taky vsechno musel naucit a nekdo ti taky radil v zacatcich uplny banality !

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

241

Michal: Souhlas...

Moff mi taky psal, (když jsem měl k něčemu připomínku) že jsem taky zatím nebyl nijakým přínosem pro toto forum. Nějak mi to připomíná "zneužívání svých prvomocí" Jakoby on byl ten nejdokonalejší. Tak a teď jsem zvědavý, jak dlouhý BAN si za toto vysloužím :-D

ex: iPhone 5 černý 16gb
nyní: iPhone 5s bílý 16gb

242

Verim tomu, ze Moff nedava ban za to, ze s nim nekdo nesouhlasi.. Take si myslim, ze plati pravidlo "nejdriv googluj, potom se ptej", aneb "neptej se na uplny zaklady!" Na ty uz bylo totiz odpovezeno milionkrat. Kdyz si nezkuseny, hledej a cti. Opravdu neni mozne vysvetlovat zaklady, na to jsou prirucky "poprve s PC"..

243

Plně souhlasím s Matoušem, chtěl jsem napsat něco takového, ale předběhl mě :-)

Každopádně pánové, věřím, že bude stačit zapamatovat si několik jednoduchých pravidel a nebude sebemenší problém.

1. chovat se slušně
2. používat hledání
3. moderátor má vždycky pravdu :-) Týká se chodu fóra samozřejmě, co se týče rad, i my jsme jen lidi a můžeme se splést :-)

244

Moff nemá právo znikoho dělat hlupáky,obzvlášt z úplných začátečníků. Je jen moderator fora nic víc !!!Neznamena ,ze když si někdo si někdo něco přečte ve fóru,ze to musí i pochopit. Proto se znovu ptá! Moff je arogantní a měl by se mirnit. Nejsem jediny který si to tady mysli.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

245

To ja nerikam, ale nezda se ti, ze to trochu prehanis? Napis mi vlakno, kde se chova podle tebe arogantne. Posoudim sam jestli jde o aroganci, nebo autoritu.

Michal___ napsal:

Moff nemá právo znikoho dělat hlupáky,obzvlášt z úplných začátečníků. Je jen moderator fora nic víc !!!Neznamena ,ze když si někdo si někdo něco přečte ve fóru,ze to musí i pochopit. Proto se znovu ptá! Moff je arogantní a měl by se mirnit. Nejsem jediny který si to tady mysli.

246

Michal___ napsal:

Nevšiml jsem si, že by Moff z někoho dělal hlupáka, ani se nechová arogantně. Spíše bych řekl, že nevhodný je tento tvůj příspěvek, na který odpovídám, protože na jiných fórech bys za něj už dostal minimálně varování, případně i antihodnost či ban na pár dnů.

247

Nechci už přilívát olej do ohně, ale moff za sebou maže stopy. Promaže co se mu nehodí, pak téma uzamkne. Ne vždy, ale ve většině případů.
Už to ukončeme, moff v mých očích klesnul, ale to je můj boj. Nikdo nic s tím nenaděláme, můžeme si pouze o tom jenom myslet každý své. Howk

ex: iPhone 5 černý 16gb
nyní: iPhone 5s bílý 16gb

248

Ja tomu rikam starani se o forum a procistovani temat. Ja jsem Moffovi za to vdecny.

Mysli si svoje, dodrzuj pravidla a cti autoritu, kterou moderator je a bude.

Ty jsi to zacal, nas se o tomto bavit nebavi..

klakson23 napsal:

Nechci už přilívát olej do ohně, ale moff za sebou maže stopy. Promaže co se mu nehodí, pak téma uzamkne. Ne vždy, ale ve většině případů.
Už to ukončeme, moff v mých očích klesnul, ale to je můj boj. Nikdo nic s tím nenaděláme, můžeme si pouze o tom jenom myslet každý své. Howk

249

"nick uzivatele byl smazan"  neustále osobně útočí od té doby, co jsem ho upozornil na to, že inzerát bez udané ceny bude smazán, vyzvídá osobní informace v osobních zprávách, dostal výstražný ban a v momentě kdy mu vypršel, tak opět napsal dvě zprávy. Takže od něj mám asi deset osobních zpráv. Do fóra přispěl zatím jen 4x.co s ním?

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

250

Podľa mna keď zisťuje už osobne informácie tak si zaslúži doživotný bann ale to je na moderatorch a adminoch stránky

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini