101

Re: iPad mini

Je evidentní, že mnoha uživatelům Apple kápl miníkem do noty :-) Osobně bych miniho nechtěl, je na mě už moc malý, ale když vidím, kolik z vás tady si miniho oblíbilo, divím se, že ho nevydali dřív...

102

no mi by mel dojit zitra. jeste by me zajimalo, jestli nahodou nemate nejaky tip na pouzdro...planuji smart cover, folii na displej a mozna dozadu, ale nejaky fusak nebo pevnou skorapku, kdyz ho budu chtit hodit do batohu. nema nekdo neco?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

103

Belkin uz ma nejaka pouzdra, ale jak vypadaj ve skutecnosti nevim, nikde sem nenasel vice fotek, krom te jedne ofiko.

http://www.czc.cz/tablet-belkin-ipad-mi … 06/produkt
http://www.czc.cz/tablet-belkin-ipad-mi … 21/produkt

104

no prave, to druhe se mi libi, ale vypada to, ze se do nej bude muset mini zacvaknout. a jak bych radeji volne vlozitelny. asi to bude chtit jeste nejakou dobu pockat

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

105

Taky chci jen nejakou "kapsu" na prenaseni. Ale tady ten by se taky nekomu mohl libit: https://www.youtube.com/watch?v=71Rr6sNxv0I

106

Moff napsal:

Me se tedy nijak nezasekava, bud konkretni, kdy kde jak se to deje :-).

prakticky všude. V nastavení, v mailu, dokonce i v safari.. Fajn, není to tedy chyba nedostatečného hw :-)

Ondra 106 napsal:

Tak včera jsem měl poprvé v ruce iPad mini
a už je mi jasné, proč má takový úspěch.
Sice moje unavené oči a hýčkané  retinou  viděly  rozdíl v ostrosti zobrazení,
ale jinak není co vytknout.
Budu mít těžké rozhodování, až bude další edice iPad/iPad mini.

"z.m.l.s.a.n.é" je zakázané slovo proč?

mám iPad 2, takže zakázané slovo retinou na ipadu nejsem, ale čím déle čekám na cellular Mini, tím více přemýšlím o retině

Moff napsal:

Taky sem se na zacatku bal te zmeny, ale clovek si rychle zvykne na mensi velikost. A pak kdyz vidi velky, tak je to hrozny nepomer :-). Ja vim jiste, ze se k velkemu uz nikdy nevratim :-).

mně stačilo 40 minut v datartu a velký mi přišel strašně velký.. big_smile Moc se těším, až ho konečně začnou prodávat v ČR.

Phone 4S 32GB černý - 6.1.2 bez JB
iPad Mini 64GB cellular bílý - 6.1.2 bez JB
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.8.3.
Macbook Air 13.3" 2012 128GB SSD, 8GB RAM - 10.8.3.

107

slezacekm napsal:

no prave, to druhe se mi libi, ale vypada to, ze se do nej bude muset mini zacvaknout. a jak bych radeji volne vlozitelny. asi to bude chtit jeste nejakou dobu pockat

Ten belkin druhej mám já a vůbec se mi to nelíbí. Je to něco ve stylu jak je obal na kindle, ve vnitř jsou takové čtyři packy, a tím se to uchytává. Nic hezkýho to není, ale je to tvrdý a v batohu to aspoň chrání

Nokia N9 16GB Cyan | iPad Mini 16GB Black

108 Naposledy upravil: slezacekm (19-11-2012 15:12:15)

no tak presne toho jsem se bal. chci pouzivat smart cover a na zada asi karbon folii. zase ale ochranny efekt bude velky. na ipad 2 mam takovou tvrdou skorepinu se dvemi zipy a to chrani exkluuzivne...navic cena z dealextreme

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

109

Tak ten prvni odkaz by snad vyhovoval, sice to neni tvrde pouzdro, ale jen z neoprenu. Tak kdyz se to tam da se smart coverem, tak by to mohlo i neco vydrzet. Nevim jestli risknu nakup naslepo :-D.

110

taky se mi mini hodne libi i kdyz po predstaveni jsem byl skeptickej.Ale pak jsem se na nej byl podivat a docela me dostal:)
Akorat prioritne ted resim tablet pro manzelku a ta by rada neco s vetsim lcd...

Zatim zadny tablet nemame takze jsem na vazkach....

Ipad2/Ipad3 nebo Ipad mini?

111

rhinos napsal:

taky se mi mini hodne libi i kdyz po predstaveni jsem byl skeptickej.Ale pak jsem se na nej byl podivat a docela me dostal:)
Akorat prioritne ted resim tablet pro manzelku a ta by rada neco s vetsim lcd...

Zatim zadny tablet nemame takze jsem na vazkach....

Ipad2/Ipad3 nebo Ipad mini?

Bude ho manželka přenášet, nebo ho bude mit jenom doma? Do kabelky se vejde mini uplne krasne a tim ze ma pomalu 8palcu tak uplne malej neni, me osobně pripada pro zeny uplne přesně to co chtějí, elegantní a lehouckej na každodenní nošení sebou.. Ja osobně jezdím autem a tak preferuji velkej Ipad, mozna doporucuji dojit se podivat nekam do kramu a porovnat velikosti, doma mame miniho, Ipad 1 a Ipad 2, takze vim o čem mluvím smile

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

112

Tak jsem včera v Aplle store ve Zlíně měl možnost si Mini osahat a JE TO ZKLAMÁNÍ. Pravda, je lehký, malý, hezký, ale ten display se stejným rozlišením, jako mají levné tablety za 4 tisíce? Věřím, že tohle by Steve nikdy ven nepustil.
Pro ty, kdo si myslí, že to tak není a že Mini je stejně dobrý jako Ipad3, nebo nejsou rozhodnuti, doporučuju jednoduchou zkoušku. V nejbližším Apple storu si je dejte vedle sebe a v Safari prohlížeči si otevřete třeba www.seznam.cz. V obou se vám načte celá web stránka na display. Ale zatímco na Ipad3 je všechno čisté, ostré a dost veliké, aby jste nemuseli prstíkama roztahovat obraz, na Mini je to neostré a malé, takže budete muset každou web stránku zoomovat.
Iphone ma retinu, nove mobily od HTC a Samsungu maji displej v HD rozliseni, tak proc nema retinu Mini? Napadá mě jen jediný důvod, výrobce displeje (Samsung?) to nestihl včas na to, aby se Mini mohl prodávat před vánoci, takže hodili na trh tablet s diplejem 1024x768, který používá všechna konkurence na 8' tabletech.
O Apple Mini with retina už si začínají šuškat vrabci na střechách, takže počkám do března.
To rhinos, pro manželku určitě Ipad3, bude tě za to milovat, vím o čem mluvím! Od té doby, co ho dostala, má doma miláčka, a nejsem to já smile Do kabelky se jí vleze a pokud ho bude požívat převážně doma, větší rozměry a hmotnost nejsou na překážku.

113

To byl asi dobrej matros co?

114

Chci se zeptat, jaký navrhujete postup abych měl doma miniho co nejdříve? Nikde není skladem, u istyle jsem v pořadníku na mou verzi. Mám v nějakým obchodě zadat přímo objednávku a pak čekat že to vyjde? A jaký je vůbec postup když mám objednávku hotovou, ale nakonec ji chci zrušit? Je mi jasný že je tam 14 dní lhůta na vrácení, ale jde to odmítnout bez toho abych musel dát peníze z ruky?

115

Pockej si na ipad mini s retina displejem, muj 5 ti palcovej mobil ma rozliseni 1280 x 800 tj vezsi nez ne-HD ipad mini :-)

New iPad 64GB 4G/wifi

116

Shtefka napsal:

Chci se zeptat, jaký navrhujete postup abych měl doma miniho co nejdříve? Nikde není skladem, u istyle jsem v pořadníku na mou verzi. Mám v nějakým obchodě zadat přímo objednávku a pak čekat že to vyjde? A jaký je vůbec postup když mám objednávku hotovou, ale nakonec ji chci zrušit? Je mi jasný že je tam 14 dní lhůta na vrácení, ale jde to odmítnout bez toho abych musel dát peníze z ruky?

byt tebou zkusim electroworld nebo podobny kram, tam jeste nedavno skladem byly. nejlepsi je tam primo zavolat. nektere obchody umoznuji zrusit objednavku i kdyz uz je zboz na pobocce (alza...)

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

117

Robin napsal:

Pockej si na ipad mini s retina displejem, muj 5 ti palcovej mobil ma rozliseni 1280 x 800 tj vezsi nez ne-HD ipad mini :-)

Zase nejsem vůl a vím co kupuju smile je jasný že bych radši počkal, ale podle mě bude retina mini tlustší, težší a s menší výdrží. Ale to nejsou důvody proč to kupuju teď. Hlavně otec přišel s tím že chce ipad, tak mu dám mou 2ku a on mi přispěje na miniho wink
Jinak už mám objednávku u electroworldu, mají tam skladem jen ty nejlevnější verze. Tak uvidím smile

118

Také si myslím,
že v nejbližší době mini s retinou nebude,
s retinou je spojeno moc technických problémů.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

119

Shtefka napsal:

Zase nejsem vůl a vím co kupuju smile je jasný že bych radši počkal, ale podle mě bude retina mini tlustší, težší a s menší výdrží. Ale to nejsou důvody proč to kupuju teď. Hlavně otec přišel s tím že chce ipad, tak mu dám mou 2ku a on mi přispěje na miniho wink
Jinak už mám objednávku u electroworldu, mají tam skladem jen ty nejlevnější verze. Tak uvidím smile

Kde jsi našel iPad mini skaldem u Electroworldu? Dole v diskuzi píšou, že možná nebude ani do Vánoc..

120

Jak sem psal. Mají tam jen nejlevnější verze, aspoň v době co sem objednával já. Já mám objednaný wifi 64 gb bílý, tak teď už jen čekám smile jinak je skoro nemožné ho pohodlně sehnat, člověk musí mít štěstí, že na něj ten jeho kus zbude smile

121 Naposledy upravil: Robin (11-12-2012 11:09:56)

Tak jsem to měl prvně v ruce a musel jsem se smát, je to uplně na hovno, základ inzerce byl - do kapsy na cesty, zkoušel jsem několik kapes od kalhot, saka, přes bundu a nikam se to nevejde, LOL. Možná je třeba mít special Apple kapsu a Apple bundu?

edit - kámoš to do bundy před chvílí narval, ale nesmí to mít ten přední kryt a je to uplně natěsno

Čili shrnuto, tahat se s tim bude muset člověk stejně a to už je lepší klasickej ipad s větším displejem případně Android Samsung Galaxy Note 2, 5.5 palců, vybornej mobilo-tablet

//Faramir// - pokud tě napadne nějaká další myšlenka k doplnění do původního příspěvku, používej funkci EDIT a netapetuj.

New iPad 64GB 4G/wifi

122

Robin

Je to neprakticky , do normalni kapsy se dat neda a nosit ho jen tak v ruce ?! Nakonec se bude stejne prepravovat jak klasicky ipad.

Co na tebe rikali v obchode, kdyz sis ho chtel narvat do kapsy ? big_smile

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

123

Souhlasím, 7" nebo 10", do kapsy se nevejde ani jedno. Hmotnost minika taky není úplně nejmenší. Myslím si, že do kapsy je ideální telefon a tablet nosit v tašce, tak to tedy alespoň dělám já, stejně mám vždycky tašku u sebe a v ní iPad :-)

124

Mě se vejde do zadní kapsy u džín,akorát se nesmím ohnout :-)))))))))))))))))

Ipad Air 16GB Wifi

125

Řekl bych,
že miník je ideální do dámské kabelky.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple