76

Re: iPad mini

Tak, má zkušenost s iPadem Mini, včera jsem ho měl poprvé v ruce, a jsem z něj naprosto unešený, ze začátku jsem k němu byl skeptický, ale jeho velikost je přesně akorát, do rukou padne perfektně, lehoučký, přesný, skutečně super. Jediné co, tak RETINA by se hodila..

77

Presne jak pise speedy, iPad mini je bomba, velikost super a vaha uzasna, ale jakmile clovek nekdy pouzival iPad s retinou, tak se obavam, ze nebude cesty zpet ;0(

78

Tak jako retina je fakt dobra vec ale v mem pripade bude prechod z ipadu2 coz je i v pripade displeje krok dopredu. Kdyz byl vydany ipad2 vsichni opevovali displej a najednou je to hnus. Trochu uz se to prehani mi prijde. Nejak mam pocit ze mi muj soucasny ipad tezkne v ruce smile

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

79

http://www.electroworld.cz/product/poci … l-a-tablet
Nevím jestli electroworld má nějakou novější verzi :-D ale myslím, že člověk, který neví jestli má iPad koupit může směle nakupovat u electroworldu...

Nokia N9 16GB Cyan | iPad Mini 16GB Black

80

Tak iPad nebude, vezmu raději galaxy tab 7.7

81

muzes popsat sve oduvodneni ke koupi?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

82

To by mně také zajímalo.

83

Tak to jsme tři.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

84

iPad se mi líbil kvůli velikosti displeje, ale když jsem viděl 7.7, není to skoro vůbec rozdíl. Důvody jsou jasné- Mass storage, SD karty, lepší displej, přehrávání videí bude taky bez problémů(u iPadu s problémy) je toho hodně.

85

Myslim, ze to tu jiz neni treba dale resit. Ja bych mel zase minimalne 10 duvodu pros si nic s androidem nekoupit. Dokonce bych dokazal vyvratit tve duvody, ale at si kazdy koupi co chce :-). Tema je o iPadu mini.

86 Naposledy upravil: Mappleton (11-11-2012 22:40:26)

však jo,  to jde, aby si každý vybral co chce...
Ale budu rád když mě přesvědčíš, protože na tom tabu mi taky něco vadí

87

Mel bych dotaz na majitele miniju (sklonovani pro cestinarske labuzniky).: jaky jesmsrt cover? Videl jsm ze ma jinou konstrukci tak by me zajimala spolehlivost. Jestli se napr. "Nerozlepuje". Nebo nepada. I kdyz je fakt, ze asi si nic jineho na displeji ani nedovedu predtavit. Dekuji

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

88

Na ipadu drzi dobre, rozhodne lepe jak na velkem. Ale tvar drzi spatne, jelikoz se neda zabalit, tak pro udrzeni tvaru tam jsou na hrane magnety. Aleneni to tak, ze bys to polozil na stul a samo se to rozbalilo :-)

89

tak včerejší večer jsem probendil v recenzích, a dnes sem se byl na miniho i podívat v istyle ve vaňkovce. Od teď mi moje 2 připadá jako velká těžká kráva.
O zpracování nemá cenu mluvit, je to výborně udělaný stroj. Docela mě zarazilo že na to jak se zmenšil stroj jako takový, tak obrazovka se zas tak moc nezmenšila. Je to dané hlavně tím, že se postranní lišty od dost zúžily, ale žádný problém to nedělá.
Momentálně vybírám mezi mini a 4. Kdyby na mini byla retina, pak není o čem přemýšlet smile
Každopádně jde o první tablet z kategorie 7", který mě doopravdy zaujal

90

Tak on to není čistokrevný 7"displej,
má přesně 7,9" a "velký iPad má 9,7"
Což je rozdíl pouhých 1,8" = 4,5cm
Ani já momentálně nevím,
zda si pořídím další iPad velký, nebo mini,
Ale každopádně si počkám na další edici,
třeba i do roku 2014

91

Měl jsem miniho v ruce a je bezva, líbí se mi. Ale vím na 100%, že můj další iPad bude klasické velikosti a nejdříve za dva roky (takže tímto tempem to bude iPad 8 :-D ).

92

Mam SGS III a ipad 2. Ja bych iPad mini nebral, zase o tolik mensi nez SIII neni smile

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

93

Není náhodou SGS III "mobilní" telefon? iPad mini je proti tomu tablet, tedy trochu jiná kategorie :-)

94 Naposledy upravil: Lukáš Valenta (17-11-2012 19:40:40)

Ti z Vás, kdo mají iPad Mini: Jak je na tom rychlost? Nejlépe pokud by šlo nějaké porovnání s iPadem 2/3

Na iOS 6.0.1 totiž pozoruji znatelné zpomalení, občas se iPad zasekává, trhá - něco, co jsem dosud nepocítil. Tak mě to nutí přemýšlet, jestli přece jenom raději nepůjdu do iPadu 4. Udělal bych restore bez zálohy, ale nechci se s tím teď dělat. Jde mi tedy o to, jestli se iPad Mini nezasekává. Díky smile

Phone 4S 32GB černý - 6.1.2 bez JB
iPad Mini 64GB cellular bílý - 6.1.2 bez JB
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.8.3.
Macbook Air 13.3" 2012 128GB SSD, 8GB RAM - 10.8.3.

95

Faramir napsal:

Není náhodou SGS III "mobilní" telefon? iPad mini je proti tomu tablet, tedy trochu jiná kategorie :-)

Já mluvil o velikosti obou přístrojů . Takže radši velký mobil plus klasicky iPad.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

96

Jo takhle, už to chápu. No, já bych mobil větší než 4" nechtěl. Měl jsem HTC HD2 (4", výborný telefon) a bylo to tak na hraně. Přiznám se, že nejvíce mi vyhovuje úhlopříčka 3.5" - 3.8", menší je už moc malé, větší je moc velké a neobsáhnu jednou rukou celý displej, nevejde se mi to pohodlně do kapsy a prostě mi to nevyhovuje :-) Takže iPhone (či jiný telefon v této velikosti) + iPad (ať už velký nebo malý) je podle mě ideální kombinace.

97

Lukáš Valenta napsal:

Ti z Vás, kdo mají iPad Mini: Jak je na tom rychlost? Nejlépe pokud by šlo nějaké porovnání s iPadem 2/3

Na iOS 6.0.1 totiž pozoruji znatelné zpomalení, občas se iPad zasekává, trhá - něco, co jsem dosud nepocítil. Tak mě to nutí přemýšlet, jestli přece jenom raději nepůjdu do iPadu 4. Udělal bych restore bez zálohy, ale nechci se s tím teď dělat. Jde mi tedy o to, jestli se iPad Mini nezasekává. Díky smile

Me se tedy nijak nezasekava, bud konkretni, kdy kde jak se to deje :-).

98

Tak včera jsem měl poprvé v ruce iPad mini
a už je mi jasné, proč má takový úspěch.
Sice moje unavené oči a hýčkané  retinou  viděly  rozdíl v ostrosti zobrazení,
ale jinak není co vytknout.
Budu mít těžké rozhodování, až bude další edice iPad/iPad mini.

"z.m.l.s.a.n.é" je zakázané slovo proč?

99

Až bude další edice iPad/iPad mini pak bude mini nejspíš s retinou, tudíž rozhodování bude zase lehčí smile
Já mám 2, a mám na výběr mezi 4 s 16/32GB, který je oproti 2 ještě těžší a tlustčí anebo mini s 32/64GB, pak volím mini.
Pokud člověk opravdu hodně používá ipad, a pak se mu dostane do ruky mini, hned si uvědomí jak je jeho stávající ipad zbytečně velká a těžká kráva:)

100

Taky sem se na zacatku bal te zmeny, ale clovek si rychle zvykne na mensi velikost. A pak kdyz vidi velky, tak je to hrozny nepomer :-). Ja vim jiste, ze se k velkemu uz nikdy nevratim :-).