1

Téma: Aplikace facebook

PRosim sdelit jak nastavit na facebook aplikaci abych byl viděn ostatními jako online ????

2

Re: Aplikace facebook

Neni to spise tak, ze online ses videt jen kdyz mas opravdu zapnutou aplikaci FB? Jinak ti FB ukazuje znak mobilu u kontaktu.

3

Kdyz se kohokoliv ztam jestli me vid´ jako online tak nevidí .... Takze asi aplikaci mam zapnutou ne

Kdyz jsem na nia pracuju s ni

Pokud se prihlasim pres prohlizec safari tak jsem videt online alew pokud pres aplikaci tak viděn nejsem.. Nerozumím a ani nemuzu v splikaci najit kde by se s tim dalo neco udělat

//Faramir// - Netapetuj, používej funkci EDIT. A přečti si SZ.

4

Tak to muzu potvrdit co popisujes, nefunguje to. Nicmene ja pouzivam na komunikaci aplikaci IMO.IM a tam by nemel byt problem a videt online budes. Na iPadu to mam zapnute nonstop a je zadarmo. Navic muzes pouzivat i gtalk, kdyz uz ma nekdo mobil s androidem a nepouziva FB, tak proc to nevyuzit. Nicmene asi bude tento "problem" v aplikaci FB vseobecne, jelikoz to dela i u androidu.

5 Naposledy upravil: bagio (17-11-2012 14:49:45)

Na telefonech s WP7.5 v aplikaci Lidé se z Facebooku stahují automaticky nové příspěvky  aniž bych musel být připojen k Facebooku a být on-line.Existuje něco podobného i pro Ipad ?

Ipad Air 16GB Wifi

6

No zapnes si oznameni pro aplikaci FB v nastaveni ipadu? Pak by melo chodit vsechno snad, ja to teda ozkousene nemam. Ale je to jen upozorneni, zadnej widget na plochu neni.

7 Naposledy upravil: bagio (17-11-2012 15:03:02)

No takhle bych to rád,jen si myslím,že budou upozornění chodit jen na moje příspěvky. musím to vyzkoušet.A ještě jeden dotaz : na Ipadu mám vyplou aplikaci Facebook.Přijde mi upozornění že mám nový komentař,A Facebook aplikace se sama spustí a tím pádem jsem na Facebooku viditelný.Dá se tomu nějak zabránit a by se to samo spouštělo ? díky

Edit : asi bych na to upozornění neměl klikat ,Co ? pak se samam nespustí.

Ipad Air 16GB Wifi

8

No nechat chvili nez samo upozorneni zmizi, kdyz ti prijde upozorneni na zamknutou obrazovku, tak zase vypnout displej a znova zapnout, nebo to zase chvili nechat. Kdyz totiz pri zamkle obrazovce prijde upozorneni a ty to posuvnikem otevres, tak te to hodi do aplikace rovnou.

9

Aha,díky za trpělivost :-) Teď jsem našel aplikaci MyPad+ která umožňuje prohlížet facebook a nebýt on-line.ještě to prozkoumám :-)

Ipad Air 16GB Wifi

10

Batman89 napsal:

PRosim sdelit jak nastavit na facebook aplikaci abych byl viděn ostatními jako online ????

V aplikaci fcb se nastavit viditelnosti nedá... někde jsem četla, že když chceš být online, tak se hoď online trvale přes normální prohlížeč a pak by to mělo být propojené a mělo by ti to fungovat i v aplikaci.

11

Ja mam dotaz, jak zprovoznim na ipadu, aby mi chodilo to upozorneni, kdyz nekdo neco okomentuje, prida si me do pratel. Na ipodu to funguje a na ipadu nic nechodi. Ukazuje se mi to az po prihlaseni na aplikaci

12

Nastavení - oznámení........

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

13 Naposledy upravil: Shtefka (27-01-2013 02:25:43)

taky mi blbne aplikace fb.. Doteď oznámení fungovalo normálně. Přitom mám vše v nastavení-oznámení puštěno, apliakce je přidaná do oznámení, jsou tam zvuky, odznak a banner, ale funguje jen odznak. Zkusil sem všechnu klasiku tedy restart ipadu, instalace odinstalace aplikace, vyhodit aplikaci a pak ji zase dát do oznámení.. Ale banner ne a ne vyskočit..

14

Jezisi diky :-D ja jsem fakt blb, tam jsem se ani nepodivala, no chapete to? :-D :-D no stane se, tak diky

15

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se někomu podařilo zjistit, jak se podíváte na příspěvky uživatelů na stránkách firem (konkrétně - vkládala jsem příspěvek na fb stránku o2, příspěvek to vloží, ale už ho potom nevidím, stejně tak příspěvky ostatních uživatelů, vidím jen to, co vložili přímo ti z o2... Sice mi naskočí notifikace, pokud někdo reaguje, ale pokud se chci podívat sama, musím přes Safari, v apliakaci se to proste nezobrazuje).  Díky za jakékoli poznatky wink