1

Téma: Ibooks a pdf

Jak dostat ven pdf z ibooks ?

Kdyz je vetsi a nejde emailem. Neco jako otevrit v dropboxu (coz je patrne funkce pouze v Safari) tam nevidim.

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

2

Re: Ibooks a pdf

neslo by to nejak dostat d icloudu a potom pres itunes?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

A jak? V pc mam fotostream a pak icloud.com ale tam myslim nejsou ibooks :-(

Ale napadla me zaloha do pc a pak to rozbalit, vsechny zalohy jsou myslim prejmenovane Zip archivy :-) nicmene neohrabane ... Ale jinak to asi nepujde...??

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

4

a jak se pdf dostalo do iBooks?

5

Muzes ho treba stahnout pomoci iCab mobile z netu, pak zvolis otevrit v iBooks a presune se Ti tam. Z iBooks ho muzes oďeslat jedine emailem. Vivat Apple.

iPhone 6, iPad Pro, 9,7", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

6

Kkti napsal:

A jak? V pc mam fotostream a pak icloud.com ale tam myslim nejsou ibooks :-(

Ale napadla me zaloha do pc a pak to rozbalit, vsechny zalohy jsou myslim prejmenovane Zip archivy :-) nicmene neohrabane ... Ale jinak to asi nepujde...??

no ja mam v itunes zalozku knihy a tam vse je

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

7

Jako nováček Ipadu mini a Ipadu vůbec mám jednu otázečku.Stahnul jsem si pár časopisů v pdf a vložil do Ibooks a chci se zeptat jestli neexistuje něco lepšího na čtení pdf.V Ibooks musím vše zvětšovat,protože jsou písmenka malá.A nebo je to prostě blbý formát časopisu?děkuji

Ipad Air 16GB Wifi

8

Casaky v PDF neni nic jineho nez obycejne JPEG, takze se stim moc delat neda. Maximalne muzes vyjmout text a udelat si EPUB do iBooks, nebo pouzit treba Goodreader, ktery z PDF umi vyjmout jen text, ale ne vzdy to je 100% vysledek. Samozrejme pak tam nebudes mit obrazky.

Nebo si to prohlizej kdyz iPada drziz na sirku :-)

9

Děkuji za odpověď,trošku jsem si myslel,že to nijak nepůjde,než to upravit.Na šířku je to fakt lepší.

Ipad Air 16GB Wifi