1

Téma: Připojení iPadů

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda mohu připojit k jednomu PC více ipadů najednou a zároveň do nich všech nahrávat aplikace?..... Děkuji za odpověď

2

Re: Připojení iPadů

Pochybuju, protote v itunes muze byt zapojen jen jeden pristroj. Ne vice najednou.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

3

Není to moc pozitivní zpráva ale i tak děkuji

4

Coolig.v napsal:

Není to moc pozitivní zpráva ale i tak děkuji

Není jednodušší nahrávat bez připojeni k PC přímo z iTunes. Nahrát můžeš obvykle aplikaci na 4 přístroje.

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

5

Michal___ napsal:

Pochybuju, protote v itunes muze byt zapojen jen jeden pristroj. Ne vice najednou.

To neni pravda, ja mel dva iPady a iPhona a v pohode, standardne delam synchronizaci na iPhonu a iPadu soucasne. Samozrejme se jedna pouze o jeden iTunes ucet.

6 Naposledy upravil: Michal___ (15-11-2012 22:58:06)

Je to pravda !! Odpovídal jsem ve smyslu toho, ze z vice uctu najednou to nejde. Aspon ta otazka tak vyznela.

Moff: dělej si co chceš. Ty jsi tady ten genius. Samozřejmě máš pravdu.

Od Moff: Nebud drzý a chovej se jako dospelý, ne jako malé dítě - nikde netvrdim, ze jsem genius, na co neznam odpoved ja nereaguji. Pripominka byla myslena z postu moderatora pouze jako dobre minena rada.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

7

A kde v jeho otazce zaznelo, ze se jedna o vice uctu? Naopak ty jsi mu odpovedel nepravdive, ze nemuze pripojit vice zarizeni, jelikoz jsi to neupresnil. Jestli to stale nechapes, tak si jeste jednou precti jeho otazku, tvoji odpoved a mou reakci. Kdyz reagujes na ne uplne jasny dotaz, tak odpovidej tak, aby to novacek pochopil, nebo mu napis aby to upresnil. A rozhodne se tu stebou neminim nadale prit.

8

Děkuji, chápu správně že to lze?...

9

Na vsech zarizenich je pouzivany jeden a ten samy iTunes ucet? Dej konkretni priklad jak to myslis.

10

Dostanu 80 ipadů a do každého musím nahrát jeden program a tak se ptám jestli to půjdě urychlit

11

80 USB portu? smile nebo to budes delat bezdratove?
pokud budou na stejnem iTunes uctu a bude zapnute automaticke nahravani aplikaci, tak to na wifi udela samo ne?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

12

no to já právě nevím proto se ptám

13

Ale to musí být sakra dobrá WiFi,
aby zvládla 80 kousků naráz v solidní rychlosti.
Ale z jednoho iTunes účtu by to teoreticky mělo jít.
Pokud se ti to povede, tak se se zážitky poděl s ostatními,
předpokládám, že v budoucnu se iPady rozšíří do škol ve větším množství
a tento problém bude řešit nejeden pedagog.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

14

Mam dojem, ze presne na toto existuje nejaky admin ucet nebo neco takoveho, kdysy sem o tom neco cetl, ale nemam cas za tebe ted googlit :-).

Ale stejne to musis upresnit, jedna se o skolu, podnikove iPady? Nebude mit kazdy uzivatel svuj itunes ucet nahodou?

15 Naposledy upravil: slezacekm (16-11-2012 14:08:21)

http://support.apple.com/kb/PH1707?view … cale=cs_CZ

Při zakoupení položek v iTunes Store můžete nastavit jejich automatické stažení do více počítačů a zařízení (nikoli pouze do zařízení použitého při nákupu). Tímto způsobem lze zajistit, že počítače a zařízení mohou i bez synchronizace obsahovat stejný nový obsah.

K tomu je nutné zapnout funkci automatického stahování ve všech počítačích a zařízeních, do nichž má být nový obsah automaticky stažen.

Automatické stahování lze nastavit celkem až pro deset zařízení a počítačů (dohromady). Pod jedním Apple ID lze autorizovat nejvýše pět počítačů současně.

Note:   Některé typy obsahu nemusí být k dispozici pro automatické stažení ve všech zemích.
Chcete-li zapnout funkci automatického stahování v autorizovaném počítači:
V aplikaci iTunes vyberte volbu iTunes > Předvolby a poté klikněte na položku Obchod.

V části Automatická stahování vyberte některé (nebo všechny) typy obsahu (Hudba, Aplikace nebo Knihy), které mají být stahovány automaticky.

Pokud používáte systém Mac OS X v10.6.7 nebo novější a v době, kdy nakupujete prostřednictvím některého zařízení nebo jiného počítače, je aplikace iTunes spuštěná, bude zakoupená položka stažena do zařízení a současně také do tohoto počítače.

Pokud aplikace iTunes není v okamžiku nákupu spuštěna nebo pokud používáte systém Mac OS X v10.6.6 nebo starší, položka se stáhne automaticky při následujícím spuštění iTunes nebo při použití příkazu Obchod > „Ověřit položky ke stažení“.

Zapnutí funkce automatického stahování v zařízeních iPod touch, iPhone a iPad:
Important:   Než zapnete automatické stahování na zařízení iOS, ujistěte se, že jste na tomto zařízení přihlášeni k obchodu iTunes Store.
Na domovské obrazovce zařízení klepněte na Nastavení a poté na Obchod.

Klepnutím zapněte přepínače u jednotlivých typů obsahu, které chcete stahovat automaticky (Hudba, Aplikace, Knihy).

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

16

Ja myslel toto napriklad: http://www.system4u.cz/produkty/mobilni … anagement/

17

Použij program IFunBox.

Sběratel

18

Zdar, snad má otázka patří sem...  mám na jeden iTunes účet nastaveny 3 iPady. Na "hlavní" jsem koupila upgrade aplikace (více levelů), který se ale stáhl jen na tento ipad ale na ostatní dva už ne sad
Na jednom "podřízeném" ipadu mám nastavené automatické stažení, na druhém ne. Co s tím?
Dík

19

Koupila kde? Na Appstore?

20

Pokud se nepletu tak u in-app purchase se musí v aplikaci dát restore purchase. (Obnovit nákup)

iPad Air, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 4S, Apple Watch s2, iPod Nano 8GB (6g), Mac Mini (2012), Macbook Air 11" (mid 2012) apple TV 2 + XBMC

21

to Ondra106: no jasně že v Appstoru

to Syky01: ok, zkusím to

22

marki

Pak tedy nainstaluj ručně i do zařízení,
na kterém nemáš nastavené automatické stažení.
Na jedno ID máš za jednu platbu pět instalací na pět zařízení.
Pokud z nějkého důvodu smažeš, tak máš reinstalaci zdarma,
stejně jako updaty.

23 Naposledy upravil: Lord LazyBoy (13-11-2013 12:54:21)

Teď se mi nechce zrovna číst podmínky, ale pět autorizací bylo na počítače. Počet zařízení úplně neřeší co vím z vlastní zkušenosti, po překročení akorát upozorňují emailem, jestli to stažení bylo provedeno opravdu dotyčnou osobou, stejně jako při instalaci na zařízení se ptají na security kod z platební karty, ale znovu částku opravdu nestrhnou. Jestli to tak funguje i s in-app netuším, to jsem nikdy neměl potřebu zkoušet.

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

Dobrý den mám dotaz , koupila jsem si na iPad mini  ,SD čtečka karet iPad/iPhone Apple Lightning, s tím že si přes toto stáhnu filmy do iPadu . Ale bohužel mi to nejde  , když to zapojím tak se mi pouze ukáží fotky  co jsou v iPadu a nic se s tím nedá jiného dělat . Nevíte co s tím jak dostat filmy do iPadu ? Děkuji za info

25

Čtečka funguje správně, je prioritně určena k stahování fotek z karet z foťáku.
Filmy stahuj pomocí iTunes.