1

Téma: Buzz Player a restart iPadu

Včera jsem zjistil nemilou věc, přehrávání filmu v Buzz Player způsobí po cca půl hodině restart iPadu 2 s iOS 5.1.1 bez jb. Na filmy v iPadu moc nekoukám, ale teď jsem na chatě a vzal jsem si jich pár sebou. Běží to plynule, ale dvouhodinový film se mi třikrát přeruší restartem. Dělá to i někomu jinému?
Buzz Player mám ve verzi 3.1.0.

2

Re: Buzz Player a restart iPadu

uz jsem tu podobny problem psal. tehdy jsem mel taky ios 5. mam ten pocit, ze resenim bylo ukoncit vsechny aplikace na pozadi. uz jsem o tom psal aji vyvojarum a odpovedeli, ze o tom vi a ze s tim neco udelaji. jenze od te doby uz bylo par aktualizaci a asi nic...ted na iso6 jsem to zatim nezkousel

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

Já aplikace ukončuji standardně, když něco nepoužívám, neběží to (i když je to podle mnoha lidí zbytečné) a přesto mi tohle Buzz Player dělá. A jsem si hodně jistý, že v iOS 4.3.x mi to nedělalo...

4

hmm tak to je divne, nicmene je to dost opruz

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

5

To mi povídej, je to hrozně otravné. Až se vrátím k normálnímu internetu, pošlu vývojářům report, co to dělá, snad to rychle opraví...

6

a zase kvuli tomu kupovat jinou aplikaci? to se mi nechce

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

7

Mám ještě Ace Player, získal jsem ho zdarma, tak ho vyzkouším, ale Buzz Player mi vyhovuje, štve mě, že dělá tyto problémy...

8

Jojo Buzz Player mi to dělá poslední dobou taky. Nepomůže ani ukončení všech aplikací a vyčištění paměti. Naštěstí mám ještě AVPlayer HD, u kterého se mi to zatím ještě nestalo...

APPLE iPAD 2 32GB:::: iPAD Mini Retina 32GB :::: iPHONE 5S 32GB::::

9

Tak Ace Player to nedělá, takže aspoň něco. Škoda Buzz Playeru, byl dobrý, ale teď se nedá používat.

10

OT odstraněno.

11

AcePlayer je super. Pouzivam ho uz skoro rok a bez problemu.

iPhone 6, iPad Pro, 12,9", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

12

Faramir napsal:

OT odstraněno.

Ceske přísloví; dej blbci funkci a ...Jo hodne vymazavej, cenzorstvi ma v cesku tradici

\Faramir\ blokování nepoučitelných hulvátů je pro změnu nutností. Opět tě varuji před nevhodným chováním a výrazivem. Koleduješ si o dáreček v podobě ovoce.

Ps: Buzz player zmizel z AppStore, objevila se nova verze 4.0 - musite znova zakoupit ...

Zajimave, pokud je to trvaly stav, že by se autor takto zbavil negativních komentářů a odriznul stávající uzivatele?

Pisu z ipadu, omluvte preklepy