1 Naposledy upravil: Faramir (06-10-2011 03:57:04)

Téma: Booklety hudebních alb

Včera jsem flashnul iOS5 a jak jsem psal v jiném vlákně, z důvodu výpadku proudu jsem nemohl obnovit původní nastavení. Všechno se mi tedy do iPadu nahrálo znova, včetně hudby, jenže problém je, že u cca poloviny alb chybí booklety (obrázky alba), přitom v iTunes tyto alba booklety mají. Odstranil jsem tedy veškerou hudbu z iPadu, synchronizoval znova a opět to samé, prostě u cca poloviny alb se booklety nenačtou. Přitom v iOS4.3.5 to bylo naprosto bez problémů. Dost mě to štve, neznáte někdo řešení? Děkuji.

Přidávám screeny, že v iTunes v PC opravdu ty booklety jsou, ale do iPadu se nenačtou... Konkrétně na screenu album Dole v dole, ale je jich víc...

V iTunes -> http://jdem.cz/r5mq5

V iPadu -> http://jdem.cz/r5mr3

2

Re: Booklety hudebních alb

no ja jsem si tam iOS taky hodil a obnovil jsem ze zalohy
taky mi chybi spousta bookletu..duvod jsem sice nezjistil, ale rikam si, ze to treba (DOUFAM!!!) bude tim, ze to neni uplne finalni verze. vazne verim, ze ve stredu s vydanim oficialni verze podobne mouchy zmizi

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

Nainstaloval jsem iOS5, nahrál nějaké nové alba a mám stejný problém. Má někdo řešení?

iPhone 4 16GB White
iPad 2 16GB White
iPod Touch 4th 8GB White

4

vypnete a zapnete zarizeni, ja tam booklety mam - pokud je mate v itunes samozrejme

5

Vypnuti a zapnuti nepomohlo, ještě se v tom zkusím pošťourat. Mám v iPadu dohromady 23 alb a z toho u 4 se ty booklety nezobrazujou i když v iTunes jsou.

iPhone 4 16GB White
iPad 2 16GB White
iPod Touch 4th 8GB White

6

Mě taky vypnutí a zapnutí nepomohlo. V iTunes v PC samozřejmě booklety mám, ale v iPadu ne. A začalo to takhle blbnout až když jsem nainstaloval iTunes 10.5 beta 7 a přetrvalo to i do finálky... Jedině snad že bych zkusil hudbu z iPadu odstranit a znova nahrát, snad to pomůže. Ale protože synchronizuji cca 8 GB hudby, je to na dlouho :-(

7

dej vedet jak to dopadlo

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

8

Nepomohlo to, je to stejné, cca půlka alb v iPadu prostě booklety nemá i když v PC jsou... :-(

9

Stáhni si TuneUp, který se ti připojí k iTunes a ten ti dodělá všechny obrázky alb jakmile pustíš jakoukoli písničku, opravuje i chyby ve skladbách, nabídne ti přes youtube videa. Perfektní aplikace. Zadej TuneUp do google,měl bys tam najít odkaz na stažení.

Jipsajdl

10

tuneup je vybornej SW, ale placenej, ja ho ale pouzivam :-)

11

Děkuji, zkusím ho sehnat. Jenže mám obavu, že mi nepomůže, protože v PC mám všechno v pořádku, problém je v iPadu. Prostě mám např. album Dole v dole od Kabátů, v iTunes v PC má booklet, v iPadu ho nemá. Pomůže s tímhle TuneUp?

12

Mohl by, nabízí stejné obaly v různém rozlišení.

Jipsajdl

13

Otázka zní také, jestli tam vůbec jsou obaly hudby, kterou poslouchám (převážně česká). Ale zkusit to můžu, jestli někde seženu trial nebo přesvědčenou verzi (kvůli nejistému pokusu to opravdu kupovat nebudu).

14

trial mas ofiko na jejich strankach - http://www.tuneupmedia.com/

15

Je to tak, základ je zdarma(používám). Najde i české obaly. Poslední co jsem použil byl Mišík. Hegerová.

Jipsajdl

16

Tak mi to podle mého očekávání nepomohlo. Načetlo mi to nějaké booklety, ale přesto nejsem schopný je dostat do iPadu. Zajímavé je, že v iOS4.3.5 s tím problém nebyl...

17

Ja stim u 53 alb v iphonu problem nemam, home sharing na ipadu taky vse zobrazi. Co zkusit album vymazat z ipadu, vymazat z itunes a znova ho tam pridat?

18 Naposledy upravil: Faramir (16-10-2011 09:15:21)

Zkusil jsem vymazat veškerou hudbu z iPadu a přidat ji zpět, to nepomohlo. Mazat z iTunes jsem zkusil taky, protože jsem přesouval knihovnu z jednoho disku na jiný (takže jsem původní knihovnu odstranil a přidal ji znova) a to také nepomohlo. V iTunes ovšem ty booklety jsou. Zkusil jsem i jedno tohle problémové album z iTunes úplně vymazat a znova převést z mé originální knihovny z WMA a také to nepomohlo. Podle mě bude nějaká chyba v iOS5, protože ve 4.3.5 mi to booklety normálně do iPadu načetlo všechny, v iOS5 jen některé...

Jinak home sharing ze serveru mi je zobrazí také, protože tam prostě jsou, jen se kdovíproč nezobrazují přímo v iPadu...

19

Uz me nic nenapada co poradit. iOS 5 se moc nepovedlo, snad bude brzo update, je zajimave jak ma skoro kazdy nejaky problem, ale casto hodne odlisny :-D ... ja mel zatim jediny problem a to, ze mi vcera u IM+ na iPhonu ani iPadu nesli notifikace, dneska to zase jako zazrakem jde.

20

Souhlasím, je tam chyb jako máku. Mě se třeba taky předevčírem odpojila wifi a zaboha se nešlo připojit, pomohl jen restart. Přitom 4.3.5 mi běžela bez restartu od aktualizace, tedy od července do flashe iOS5. Doufám, že aktualizace vyjde co nejdříve. Jako iOS5 je hodně rychlý, výdrž baterky se mi zlepšila o cca hodinu a půl (takže na 3G mi vydrží cca 13.5 hodiny aktivní práce a na wifi dokonce skoro 15 hodin, což je naprosto super), ale ty chyby... Jinak notifikace mi fungují od začátku a stále, mám vlastně problém jen s těmi booklety, nefunguje Stanza (ale to každému), chtělo to po mě znova odsouhlasit podmínky App Store, nechtělo to najet (nejspíš přetížený server, ale vyhledávání jelo normálně, jen na zobrazení podmínek jsem čekal snad 10 minut a po odklepnutí, že souhlasím trvalo dalších 10 minut, než se mi nainstalovaly aktualizace -> mám 10 Mb/s připojení a stahoval jsem tři aktualizace o celkové velikosti 30 MB, takže stažení za půl minuty) a jednou problém s tou wifi. Fakt doufám, že aktualizace přijde brzo a že bude opravdu možné ji nainstalovat bez iTunes :-)

21

Ahoj Faramire,
Tak co povedlo se ti ten problémeček s booklety vyřešit?
A funguje ten TuneUp? Mám pár alb v iTunes bez bookletu a trošku mě to štve. Tímpádem je nemám ani v iPodu (v iPadu moc muziky nemám, jenom to co jsem si koupil poslední dobou).
Jinak Ti gratuluji k moderátorství, ten Moff už mě trošku štval ;-). (bane, kecám)
Tom.

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

22

Wtf?

23

Ja som spokojny s Moffom i ked je tak strasne proti JB.

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini

24

Ja nejsem proti Jb sam to mam na ipadu i iphonu, ale proti tomu, ze lidi kradou aplikace a hry :-)

25

Tak toto som nevedel

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini