1

Téma: Ipad 3 ze Singapore

zdravim vsechny ipad maniaky :] mohli byste me pls poradit ? jedu do Singapore a chcu si tam koupit Ipad3, Myslite ze tam bude vse fungovat jak kdybych ho koupil v CR ??

Ipad 3 Black 64Gb+4G

Re: Ipad 3 ze Singapore

bude

Phone 4S 32GB černý - 6.1.2 bez JB
iPad Mini 64GB cellular bílý - 6.1.2 bez JB
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.8.3.
Macbook Air 13.3" 2012 128GB SSD, 8GB RAM - 10.8.3.

3 Naposledy upravil: Angelo (17-04-2012 18:51:42)

Martin89 napsal:

zdravim vsechny ipad maniaky :] mohli byste me pls poradit ? jedu do Singapore a chcu si tam koupit Ipad3, Myslite ze tam bude vse fungovat jak kdybych ho koupil v CR ??

Ajnštaj ze Šumperka? big_smile Jinak bude.

MacBook PRO 13" late 2013
iPad mini 2 Black 64GB
iPhone 6s Space Gray 64GB

4

hmm a co takhle Ipad z Hong Kongu. Mel by bejt levnejsi nez ze Singapore, ale ti zmetci jeste nemaj v nabydce 4g. Nevite nekdo jak to tam je ?? je tam fakt za super prachy

Ipad 3 Black 64Gb+4G

pozor na zloděje

Phone 4S 32GB černý - 6.1.2 bez JB
iPad Mini 64GB cellular bílý - 6.1.2 bez JB
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.8.3.
Macbook Air 13.3" 2012 128GB SSD, 8GB RAM - 10.8.3.

6

Martin89 napsal:

hmm a co takhle Ipad z Hong Kongu. Mel by bejt levnejsi nez ze Singapore, ale ti zmetci jeste nemaj v nabydce 4g. Nevite nekdo jak to tam je ?? je tam fakt za super prachy

Ahoj , ja ked som svoj Ipad1 kupoval v HKG pred 2 rokmi , tak bol lacnejsi ako Ipad1 v SIN, takze lepsie ceny Apple sú v HKG.

Ipad wifi 32gb IOS 4.3.3 JB

7

jj to sem prave zjistil ze v HKG jsou paradni ceny , ale problem ze v Apple storu v HKG maj jen Ipad 3 bez 4G, nechapu proc

Ipad 3 Black 64Gb+4G

8

Martin89 napsal:

jj to sem prave zjistil ze v HKG jsou paradni ceny , ale problem ze v Apple storu v HKG maj jen Ipad 3 bez 4G, nechapu proc

Třeba tam mají plné pokrytí WiFi, tak nepotřebují 4G od telefonniho operátora

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

9

Super uz ho maj v nabidce i v HKG  za ipad3 64 +4g chcou 6488HKD = 15941KC a v SG chcou 1088 SGD = 16602KC           

jen doufam ze ceny sou uvedenz s DPH

Ipad 3 Black 64Gb+4G

10

V HK DPH vubec neznaji a v SG je na vse max. 5% :-). Muj nazor je i tak stejny, radsi si priplatim par korun, abych mel plnou zaruku, moznost vyrobek vratit bez udani duvodu (treba kdyz je vadny pixel nebo subpixel na LCD), adrenalin v podobe pasovani pres hranice take nevyhledavam (CLO asi platit nechces, s DPH nevim jak to je u elektroniky z Asie).

11 Naposledy upravil: Faramir (23-04-2012 16:49:01)

Jaképak pašování? Prostě má svůj iPad. Krabici dá do normálního báglu, iPad do příručního a žádný problém. Jak myslíš, že jsem si přivezl z UK objektiv (o třetinu levnější než v ČR)? Prostě jsem ho nasadil na tělo. A nemám výčitky svědomí, že jsem tento stát obral o CLO a DPH (co jsem počítal, tak to tenkrát dělalo cca 25.000 Kč, takže se mi to jednoznačně vyplatilo, kór když jsem tam byl a objektiv jsem potřeboval). Tento stát mě obírá o víc, jen jsem si vzal něco zpátky. Takže iPad koupit v HKG, aktivovat se svým ID, nahrát nějaké hry či hudbu aby ses v letadle nenudil a v klidu ho převez jako svůj dávno používaný :-) Když si k němu koupíš i pouzdro, bude to ještě lepší a pouzdro bys stejně dříve či později kupoval tak jako tak...

12

Faramir napsal:

Jaképak pašování? Prostě má svůj iPad. Krabici dá do normálního báglu, iPad do příručního a žádný problém. Jak myslíš, že jsem si přivezl z UK objektiv (o třetinu levnější než v ČR)? Prostě jsem ho nasadil na tělo. A nemám výčitky svědomí, že jsem tento stát obral o CLO a DPH (co jsem počítal, tak to tenkrát dělalo cca 25.000 Kč, takže se mi to jednoznačně vyplatilo, kór když jsem tam byl a objektiv jsem potřeboval). Tento stát mě obírá o víc, jen jsem si vzal něco zpátky. Takže iPad koupit v HKG, aktivovat se svým ID, nahrát nějaké hry či hudbu aby ses v letadle nenudil a v klidu ho převez jako svůj dávno používaný :-) Když si k němu koupíš i pouzdro, bude to ještě lepší a pouzdro bys stejně dříve či později kupoval tak jako tak...

Presne tak , ja som svoj ipad kupoval taktiez v HKG, v predajni mi este nalepili foliu , vyskušal som si ho , aktivoval na Itunes, krabicu som vyhodil a ipad dal do prirucnej batožiny a žiaden problem nikde nebol... kupoval som ho v elektre poblizku Nathan Road.. ak budes chciet poslem ti aj adresu toho elektra ak budes chciet...

Ipad wifi 32gb IOS 4.3.3 JB

13

Děkuji, není nutné, do Hongkongu se v geologicky dohledné době nechystám :-) Ale když je možnost koupit si něco levněji a osobně si to odvézt, byla by hloupost to hlásit a dobrovolně se nechat okrást od CLO a DPH :-) Jiná věc je nechat si to zaslat poštou, tam se člověk zdanění nevyhne :-( a vyplatí se koupit to normálně v ČR.

14

JJ ja sem rozhodnutej ze si ho koupim v HKG, super cena. a previzt ho do ceska se urcite nebojim a se zarukou by to pro me bylo stejne naprd ho koupit v CR ,protoze do CR jedu jen na dovolenou. takze za 3 tydny budu novy majitel . muheheh  big_smile

Diky vsem za uzitecne rady

Ipad 3 Black 64Gb+4G