1

Téma: Neuvěřitelné jednání operátora O2 (Ou Nou)

Nestačím se divit nad drzostí a arogancí Ou Nou. Volal jsem teď na infolinku a nechal si zapojit mobilní internet (měl jsem připojení na den, teď už potřebuji stálejší, takže připojení do mobilu za 40 Kč týdně, dal jsem tu kartu z iPadu do iPhonu, kvůli možnosti hotspotu a sdílení internet). Slečna mi to aktivovala a řekla mi, že volám a SMSkuji draho. Na to jsem jí odpověděl, že to vím a jestli s tím můžeme něco udělat. Tak mi řekla, že když přejdu na paušál, že budu volat levněji. Abych to nezdržoval, zeptal jsem se, jestli mi nabídne neomezené volání, neomezené SMS a 1 GB internetu za 500 Kč týdně jako Free ve Francii a slečna se uchechtla. Tak jsem se jí zeptal, za jakou cenu mi tedy požadované nabídne, a že prý neomezené volání (bez SMS a internetu) za 2.000 Kč. Já v ten moment dostal přímo záchvat smíchu. No, abych to neprotahoval, slečna se vymlouvala na specifický trh a měla ty klasické blbé operátorské kecy a že prý se můžu odstěhovat jinam. A dále mi přímo řekla, že mám jenom předplacenku a tudíž pro ně nejsem zákazník a už vůbec ne zajímavý a defacto mě vyzvala abych odešel jinam. Bohůmžel mám na kartě ještě přes 300 Kč kredit, který jsem počítal, že doberu internetem po těch 40 Kč týdně a pak dobiju a dozvědě jsem se, že platnost končí v červnu. Neuvěřitelné, nabíjel jsem v prosinci, platnost kreditu půl roku je další výsměch. No, vyčerpám to a to pokud možno co nejvíc do mínusu, kartu zahodím a zkusím někoho jiného. A další věc, co řekla, že změnit to může pouze vstup čtvrtého operátora, že bez něj prostě Ou Nou neslevní.
Fascinuje mě drzost operátorů, jak si tohle vůbec může někdo z těch zmetků dovolit... No jo, specifický trh. Ať jdou do háje. Zajímavé, že na Slovensku má Ou Nou úplně jiné ceny. Ještě že jsem našel ten Voocall.cz, kde volám za 1.50 Kč za minutu s tarifikací po vteřinách, jediná nevýhoda je, že to vyžaduje internet (VoIP operátor). Budu muset nějak sehnat nějaký výhodnější internet, asi se v pondělí stavím ve Vodafonu, tam snad budou mít lepší nabídku.

2

Re: Neuvěřitelné jednání operátora O2 (Ou Nou)

To je dost hrozna zkusenost. Nejvic me ale stve ze s tim asi tezko neco udelame. Uz jsem do vodafonu volal asi trikrat a taky me vzdy poslou do haje ze jake ceny bych chtel

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

Čím víc nás nespokojených bude a čím více se budeme ozývat a hlavně, čím méně budeme používat jejich předražené služby, tím dříve se (snad) dočkáme změny k lepšímu. Ostatně když si vzpomenu, jak ještě před rokem se na HL našli jistí lidé, kteří se mi vysmívali a uráželi mě za to, že říkám, jak je v ČR draho a teď to pomalu začíná občas přiznávat i ČTÚ, tak si říkám, že se snad jednou dočkáme Evropských cen. Jen mám obavu, že to opravdu chce čtvrtého operátora a ten se sem dostane velice těžko, právě díky ČTÚ.

4

Faramir napsal:

Nestačím se divit nad drzostí a arogancí Ou Nou............. .......slečna se uchechtla. ......nějak sehnat nějaký výhodnější internet, asi se v pondělí stavím ve Vodafonu, tam snad budou mít lepší nabídku.

Jo, přesně tak, dopadl jsem podobně, když jsem zkusil iniciovat fiktivní přechod od Vodafone k O2

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

5

To já bych spíše chtěl Evropský plat, než evropské ceny. Ty už koneckonců máme...

ex: iPhone 5 černý 16gb
nyní: iPhone 5s bílý 16gb

6

klakson23 napsal:

To já bych spíše chtěl Evropský plat, než evropské ceny. Ty už koneckonců máme...

Přesně tak, pořád lobují ve vládě za srovnatelné ceny, ale o platech ani muk :-(

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

7

klakson23 napsal:

To je taky pravda.

kamarád má číslo na šéfa Vodafonu, tak jim nabídl pro rodinu za opravdu pár stovek neomezený pro celou rodinu - když odcházeli od o2, kde nechávají desetitisíce ročně, tak se ptali proč - řekl jim, kolik mu nabídli.. a už to má i u nich big_smile

Phone 4S 32GB černý - 6.1.2 bez JB
iPad Mini 64GB cellular bílý - 6.1.2 bez JB
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.8.3.
Macbook Air 13.3" 2012 128GB SSD, 8GB RAM - 10.8.3.