101

Re: Instalace hackintoshe

a ted kdyz ty kabely prohodis? maximalne tak vadny HDMI vystup

102

No, ze stejného výstupu mi to přes redukci z HDMI na DVI jede a přímo přes HDMI ne. Kabel a monitor jsou ale v pořádku. Je mi to záhadou. Kdyby byl vadný výstup, tak by přece nejela ani ta redukce, ne?

103

No ja to blbe pochopil :-D ... samozrejme mas pravdu, jiny HDMI kabel nemas na zkousku?

104

Mám, můžu zkusit kabel od multimediální krabičky k telce, ale tento kabel funguje, vždyť jsem přes něj měl připojený monitor posledního půl roku a bez problémů. Když ho zapojím zpět do PC, opět jede (přes ten kabel, přes který s Macem nejde)...

105

Faramir napsal:

Ramdisk je pevný disk vytvořený z RAM, chová se úplně stejně jako běžný HDD, akorát je mnohem rychlejší. Třeba spuštění Zoneru 14 mi z SSD trvá cca 5 vteřin, z ramdisku je to okamžitě.

Aha a to je kriticka operace spousteni zoneru, to delas 100x za den abys usetril 9 minut?
Prosim napis nejakou knihu o produktivite, jeste se mam co ucit.

Podle me Ramdisk mel smysl na amize, kdyz srotovala FD anebo na nejake specificke ulohy dnes a ne na spousteni nejakeho end user programku :-))

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

106

Ano, máš se ještě hodně co učit, hlavně slušnému chování :-) A také znalosti ohledně IT by se ti hodily :-)

107

Diky za placnuti do vody, Nic jsme se nedovedeli...

Tak nekdo jiny, k cemu praktickemu je mu ram disk? :-)

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

108

Vyhledej si třeba na PC Tuningu článek o ramdisku, tam je to dobře popsané.

109 Naposledy upravil: Kony.cz (09-01-2012 19:49:49)

Faramir : Myslis ze by si napsal komplet postup jak na instalaci Hackintose ??? vcetne odkazu atd... Tedka stahuju hackintosh LION, ale ma to koncovku dmg a to je prece balik pro MacOS.. jak to mam na Windows vypalit a co potom. Myslis ze by si neco takovyho mohl sepsat ???

Stahl jsem primo iATKOS_L2

110 Naposledy upravil: Faramir (09-01-2012 22:26:07)

Stačil by ti návod v angličtině? Jako můžu sepsat své zkušenosti a postup, ale já už jedu na nativním macu, takže nebudou screenshoty. Linky ti nicméně dodat můžu a anglický návod (podle kterého jsem postupoval) také.

Link na stažení je zde -> http://uphuck.ggrn.org/forum/viewtopic. … 76b3722aba
Návod na instalaci zde -> http://www.osx86install.com/support/122 … guide.html

Pokud by byla nějaká nejasnost nebo problém, pokusím se poradit.