Téma: hypermobil.cz

Kdo má zkušenosti s hypermobil.cz nechť se podělí. Ceny iPadu jsou velice hezké.

iPady na hypermobil.cz
http://www.hypermobil.cz/vyhledavani/?s … =0&y=0

hypermobil.cz na Heurece - reference
http://obchody.heureka.cz/hypermobil-cz/recenze/

hypermobil.cz na Heurece - diskuze
http://obchody.heureka.cz/hypermobil-cz/diskuse/

diskuze opravdu nevyzniva ve prospech teto firmy :-(

presto ma nekdo zkusenost s nakupem ipadu?

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

2

Re: hypermobil.cz

tak vam hrde oznamuji, ze jsem si ho prave, po osobnim prevzeti, prinesl domu smile zatim jsem neobjevil zadnou zavadu, tak snad tomu tak bude i nadale :-)

3

Ahoj také jsem se již na iPady koukal na u nich v eshopu dej prosim vedet jestli vse ok. Nemohl bys poslat fakturu jak vypada jestli v tom neni nejaky hacek. Je mi divne ze maji tak levne ceny, levnejsi nez v oficialnim obchode v nemecku nebo rakousku.

Co si kupoval za verzi?

Dekuji

4

ja se toho hodne bal, ale nakonec dobry. mam doma iPad 64GB 3G za 18500 a sem spokojenej. Vse funguje jak ma, micro SIM jsem jeste nezasunul.

Ja bych doporucoval, kdyz uz tam nakupovat, tak osobni prevzeti. Oni ani nemaj kram, spis takovou vydejnu kam te pusti osobne a po jednom. http://goo.gl/maps/i9GG jak stoji ta slecna smile ja si dokonce ipad pred zaplacnim zkontroloval jestli se rozsviti a jde zapnout.

reklamaci davaji primo oni a to dva roky. ani v teto otazce na heurece nejsou kladne reference, ale taky nemam vlastni zkusenost... ptal jsem se jestli by slo reklamovat ipad jinde a pry jedine u nich, ze jinde by mi to nemuseli uznat ... nevim .. smile

fakturu ti neposlu, ale vypada to v poradku. dostal jsem danovy doklad a vydejku.

jako dodavatel je uvedena firma AMG group s.r.o. ICO 28902904

5

Checkoval si serial number iPadu na apple strankach.
Kdy byl iPAd zaregistrovan atd.?

To by me docela zajimalo.
Diky

admin napsal:

ja se toho hodne bal, ale nakonec dobry. mam doma iPad 64GB 3G za 18500 a sem spokojenej. Vse funguje jak ma, micro SIM jsem jeste nezasunul.

Ja bych doporucoval, kdyz uz tam nakupovat, tak osobni prevzeti. Oni ani nemaj kram, spis takovou vydejnu kam te pusti osobne a po jednom. http://goo.gl/maps/i9GG jak stoji ta slecna smile ja si dokonce ipad pred zaplacnim zkontroloval jestli se rozsviti a jde zapnout.

reklamaci davaji primo oni a to dva roky. ani v teto otazce na heurece nejsou kladne reference, ale taky nemam vlastni zkusenost... ptal jsem se jestli by slo reklamovat ipad jinde a pry jedine u nich, ze jinde by mi to nemuseli uznat ... nevim .. smile

fakturu ti neposlu, ale vypada to v poradku. dostal jsem danovy doklad a vydejku.

jako dodavatel je uvedena firma AMG group s.r.o. ICO 28902904

6

to jsem nezkousel, kde na apple webu se to dela? co tim zjistis?

7

Tady zadej serial number:
https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Zjistis tak kdy byl aktivovan a do kdy plati zaruka primo od apple.

Dej vedet

admin napsal:

to jsem nezkousel, kde na apple webu se to dela? co tim zjistis?

8

13.10.2010 Zakoupen u gsmtelefony.cz a maximalni spokojenost, vydej v kamenne pobocce v praze prakticky hned. S timto obchodem mam jiz nejakou dobu zkusenosti, sice jsem tam nic nereklamoval, ale problem jsem s Nina nemel a na fakturu dali razitko zaruka 24 mesicu primo u nich.

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

9

tak u me vse v poradku po zadani serialu..

10

Lord LazyBoy napsal:

13.10.2010 Zakoupen u gsmtelefony.cz a maximalni spokojenost, vydej v kamenne pobocce v praze prakticky hned. S timto obchodem mam jiz nejakou dobu zkusenosti, sice jsem tam nic nereklamoval, ale problem jsem s Nina nemel a na fakturu dali razitko zaruka 24 mesicu primo u nich.

Chystám se ho tam koupit, je to v pohodě?? Jakou verzi si kupoval??

iPhone 3G 8GB, iPad 64GB WIFI+3G

11

Je v poradku, kupoval jsem 64gb s 3g. byl v uplne v pohode. jen co jsem ted kupoval tefal quick and hot tak byl v papirove krabici ne originalni a kde ho splasili to teda opravdu nevim....

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

12

Tak jsem konečně hrdým majitelem iPad 64GB 3G za 17,399,- - slušná to cena smile

iPhone 3G 8GB, iPad 64GB WIFI+3G

13

tento týden jsem u hypermobilu koupil iPad 16 GB WiFi. osobně jsem si jej vyzvedl na Smíchově na uvedené adrese. předání v pohode. dostal jsem fakturu, záruční list. iPad je us verze, ale dali mi zdarma EU koncovku. cena 11490 Kč. záruka 2 roky u nich, takže docela v poho. pokud iPad mají skladem na svých stránkach, tak ho fakt maji a za tu uvedenou cenu. kde to nakupuji, to nevím. cena je slusna.kdyby někdo chtel vidět tu fakturu nebo ZL, tak pisnete, mohu ofotit. jinak iPad je ok, byl zataveny ve fólii, komplet. takže mohu doporučit, nákupu bych se nebál. zatím ahoj jablíčkáři:-)

14

a ted jsem Koukal na Apple a záruka od apple konci 15.11.2011...tak snad je to v pohode. a telefonicka podpora je do února 2011. tak je v zaruce a to v oficialni.

15

sem rad, ze v tom nejsem sam a nakoupilo zde vic lidi.. kdyby byly problemy, tak se muzem spojit smile

16

Ahoj. Tak jaky mate zkusenosti s timto obchodem? Ceny mobilu jsou ok a asi pujdu do iphona 4 white .Diky

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

17

Ja dobre a mimochodem je na mych webech umistena na tuto firmu reklama.

At ale napise nekdo cerstve zkusenosti..

18

Aha tak to kdyz sis tam nechal dat reklamu,tak to snad musi byt ok. Diky

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

19

Chci si koupit Ipad2 u Hypermobilu. Tady na fóru jsou celkem příznivé reakce na tento obchod. Horší už je to na Heureka.cz, tam Hypermobil obchod skoro nikdo nedoporučuje. Tak nevím, zda mám oželet asi 6 stovek rozdíl a koupit ipad2 třeba u Elektroworldu?

IPad 2 32 GB black
IPhone 5 16 GB black

20

LOL: http://www.hypermobil.cz/produkty/mobil … 16gb-white

A odpovedel sis sam, vetsina tento obchod nedoporucuje. Kdyz uz vyhledavas adrenalinove koupe, muzes zkusit z druhe ruky :-).

21

Hyper mobil ma vyborny ceny az na vyjimky - novinky.. Ted s tim iPhonem asi trochu zaspal smile

Jinak se tu probiral myslim dostatecne..

22

Já jsem si koupil iPad 2 32gb u hypermobilu před necelým měsícem. Zvolil jsem osobní odběr a všechno je v pořádku. Externě jsem dostal redukci na českou zásuvku a šel jsem domu. Nemám důvod proč nedoporučovat.

iPad 2 32GB black, FW 6.1 jailbroken
Sony Xperia T
Asus K55VM-SX180V, i7QM, Nvidia GT630M, 8GB RAM