1

Téma: Kde iPad NEKUPOVAT!

Téma trochu z druhé strany...

Já mám například velmi špatné zkušenosti s obchodem Max-mobil sídlícím v Liberci (www.max-shop.cz). iZařízení mi bylo doručeno nefunkční! Když jsem si ho jel tedy osobně vyměnit, obsluha byla velice neochotná... Přístroj koupený tentýž den mi už vyměněn nebyl, naopak mi ho odebrali s tim že ho musí poslat na reklamaci... Zaplatil sem tedy 20 tis. Kč a neměl jsem nic! Z reklamace mi zařízení přišlo až někdy za tři týdny... Opět neochota obsluhy... Pokud můžete, vyhněte se tomuto obchodu!

Podělte se i vy s nespokojeností při nákupu vašeho iPadu...

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

2

Re: Kde iPad NEKUPOVAT!

Já bych nikdy nekoupil nic u nějaké malé firmičky, právě z důvodu špatného přístupu k reklamacím. Už spousty let nakupuji pouze v Czech Computer a nemám důvod měnit, jejich přístup je velice vtřícný a nesetkal jsem se s problémem při reklamaci, vždy velice ochotní a vyjdou vstříc.
S malými pseudoobchodníčky mám pár zkušeností a v převážné většině špatné.

3

Ja mel problem jak u alzy s reklamaci tak u czc smile.... Nebyla to neochota ale jine zalezitosti ... Nicmene u malych eshopu bych take nic draheho nekupoval.

4

www.max-shop.cz jo tam jsem chtel nejdrive koupit iPad ale pak jsem koupil v datartu
Koukám ze mam stesti. Jinak meli vratit love hned. Ani jsi nemusel udavat duvod.

iPad 2 (WiFi) White, iPhone 4 Black, iMac 2010 10.7.4, MacBook White 2010 10.7.4,
AirPort Express,iPod shuffle 4th silver
Samsung OMNIA W Windows Phone 7.5 big_smile big_smile

5

Ty volové mi řekli že mají podezření že jsem zařízení vytopil hmm
Prostě semnou vyběhli a já neměl čim argumentovat, v obchodnim právu se nevyznám...
Ale jak jsem již psal... Tam už jít nakupovat maximálně bejsbolkou... Později mě na ten obchod upozorňovalo víc libereckých obchodníků... Prý nakupujou telefony atd pod rukou, přeinstalovávají software a tlačí to ven za příznivé ceny jako nové produkty určené pro evropský trh... Jsou to šmejdi...

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

6

No hlavně ze uz ti funguje ne?

Jinak originál zabalenej iPad2 snad poznáš ne?

Já se divil někdy v dubnu ze nema na sobě zadnou dvojku ta krabice štítek nic

Pisu z ipadu, omluvte preklepy