Téma: iPad z Německa

Kupoval jste někdo iPad v Německu?

Můžu se řídit cenami v Apple Store jako konečnými? Je v nákupu iPadu v Německu nějaký další zádrhel, nebo omezení?

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

2

Re: iPad z Německa

IPad jsem koupil v patek v Norimberku v Gravis.De a sice 3G 64GB za 799€, objednal jsem si pres email ve stredu a jeste ten den napsali, ze ho maji pripraveny. Vzhledem k tomu, ze stal o 8 000 min, nez ho prodavaji jine obchody v cesku, docela se to vyplatilo. nakup trval asi 5 minut, byl to fofr, v prodejne iStyle v metropoli Zlicin jsem na zpatecni ceste koupil pouzdro macally, ktere jsem zapomnel ( ja idiot)koupit v Nemecku, kde stalo 39€, kdezto v Cesku 1290. Navic to bylo jedine co tam meli, takze kdyz jsem ho vybalil, zjistil jsem, ze ho melo asi hodne lidi v ruce.. Ani me neprekvapilo, ze MagicMause k MacBooku, ktera v Norimberku stala 59.90€
prodavali na Zlicine za 2390 Kc.

3

To je fakt, ani jsem nad tím tolik nepřemýšlel. 8000 je i pro moji lenost nemalá částka. Ať je tohle poučením pro všechny.

MacBook Pro, MacBook Air
iPhone 16GB US, 2x iPhone 3G 16GB, iPhone 4S 64GB
iPad 3G 64GB US, iPad 2 3G 64GB Black

4

takze 799E je konecna cena?

5

takze ceny jsou takto: http://www.gravis.de/index.php?id=884

gravis.de ma pobocek spousta a ceny by meli byt konecne.

WiFi                                         | WiFi + 3G
16 GB1    32 GB1    64 GB1    |16 GB1    32 GB1    64 GB1
€ 499,–    € 599,–    € 699,–    |€ 599,–    € 699,–    € 799,–

6

Ano, ceny jsou stejné po celém Německu a kromě Gravis.de prodává i obchod apple v berlíně a mediamarkt.de, ale tam berou jen záznamy a i když mají iPad v nabídce, nakonec se ukáže, že ho nemají na skladě.

7

Chtěl bych se zeptat, jestli jde z gravisu.de objednavat na firmu, spis jestli to tady u nas uznaji a odectou DPH. Dalsi dotaz je na reklamaci. Je mozne ho treba do nemecka poslat postou?? Preci jenom ho mam trosku z ruky.

8

Jen tak mimochodem o rok později, z vlastní zkušenosti doporučuji nákup iPadu a příslušenství v Německém Media Marktu, třeba to někomu pomůže smile

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB